• Zamieszanie w krainie bajek

• 07.04.2019 20:17
      • „Zamieszanie w krainie bajek” to spektakl, który powstał, by uczcić dwa ważne wydarzenia: Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek i Międzynarodowy Dzień Teatru.

• W przedstawienie zaangażowali się wychowankowie klas 1e, 2a i 2e wraz wychowawcami: p. Anną Kubasik, p. Karoliną Rusnarczyk, p. Mariolą Czerwińską-Ćwiertniewicz, p. Olgą Kunysz, p. Sylwią Piątek. Do tej pory przedstawienie udało się wystawić dla porannych grup świetlicowych oraz  przedszkolaków z Przedszkola nr 8. Plany są ambitne, by zaprezentować go publiczności spoza szkoły. Dodatkową atrakcją był Bal Postaci z Bajek. Chętni uczestnicy wcielili się w swoje ulubione postacie z bajek i baśni. To muzyczno-ruchowe wydarzenie zakończyło się smacznym poczęstunkiem.

Mariola Czerwińska-Ćwiertniewicz