• Happening z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

• 12.02.2015 18:57
      • Bierzemy udział w międzynarodowej inicjatywie!
      • Przygotowania do dzisiejszego święta trwały w naszej szkole od dłuższego już czasu. Samorząd Uczniowski przygotował w styczniu Zasady korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych w SP26, przystąpiliśmy do projektu eSafety Label, w szkole zawisły plakaty informujące o obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu.

Dziś w naszej szkole odbył się happening, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie klas 1-6. Na pierwszych lekcjach wszyscy uczniowie otrzymali naklejki z logo święta, które przyczepiali sobie do ubrania. Impreza miała miejsce na szkolnych korytarzach, sali gimnastycznej oraz świetlicach. Pani Angelika Smal i Gabrysia Mueller przygotowały hasła związane z bezpiecznym korzystaniem z Sieci. O godzinie 10.30 uczniowie stawili się na wyznaczonych stanowiskach. Każda klasa losowała hasło, do którego musiała przygotować plakat. Miło było obserwować  burze mózgów trwające w poszczególnych klasach - jak przedstawić wylosowane zdanie?

Zapraszamy do obejrzenia przebiegu prac nad plakatami:

Click to play this Smilebox slideshow

A oto plakaty, które powstały podczas naszego happeningu: