• Kiermasz Świąteczny

• 03.12.2021 12:42
            • Rada Rodziców serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli i rodziców na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w dniach 6-16 grudnia 2021 roku. Po raz drugi kiermasz odbędzie się w formie online, na specjalnie dedykowanej mu grupie licytacyjnej, utworzonej na profilu FB Rady Rodziców.

W tym roku środki zebrane podczas kiermaszu przeznaczymy na doposażenie w niezbędną infrastrukturę Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego, znajdującego się w najbliższym sąsiedztwie oraz na uzupełnienie księgozbiorów szkolnych bibliotek.

Regulamin i zasady funkcjonowania kiermaszu oraz informacje na temat Pogotowia Opiekuńczego, które wspieramy, znajdziecie w plikach grupy.

Liczymy na waszą obecność i wsparcie. Do zobaczenia na kiermaszu!

• 03.12.2021 07:51
            • W imieniu Maślickiego Centrum Wolontariatu serdecznie dziękujemy Samorządom Uczniowskim wraz z opiekunami, za pomoc w zorganizowaniu zbiórki artykułów plastycznych oraz dekoracji świątecznych dla Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rędzińskiej 66-68 we Wrocławiu. Uczniom, nauczycielom i rodzicom dziękujemy za wszystkie ofiarowane artykuły.

• Finał akcji „ Ubierz Wrocław w Zielone”.

• 29.11.2021 14:56
            • W ubiegłą sobotę uczniowie  naszej szkoły , w ramach działań wolontariackich, uczestniczyli w nasadzeniach dwóch drzew na terenie zielonym przy Stawie Królewieckim. Akcję zorganizowała i koordynowała Rada i Zarząd Osiedla Maślice, a posadzone lipy zostały pozyskane za udział w akcji „ Ubierz Wrocław w Zielone”, w której uczniowie naszej szkoły także uczestniczyli.
              Po nasadzeniach grupa udała się na pobliski teren leśny, gdzie wyczyszczono budki lęgowe, a w międzyczasie przygotowano trzy kaczkomaty do sezonu zimowego.
              Dziękujemy Maślickiemu Centrum Wolontariatu za kolejną akcję w terenie, która miała także ogromne walory edukacyjne.
            • KONKURS!

• 17.11.2021 08:53
            • Drodzy uczniowie!
              Z okazji zbliżającego się Dnia Życzliwości mamy dla was szybki konkurs i atrakcyjne nagrody.
              Co trzeba zrobić?
              1. Napisz na kartce coś miłego, co chciałbyś przekazać innym ( może to być hasło, cytat, Twoje własne pozdrowienie);
              2. Jeśli nie masz pomysłu na tekst, to możesz wykonać rysunek nawiązujący do Dnia Życzliwości.
              3. Zrób zdjęcie pracy i wyślij do dnia 20.11.2021r. godz. 20:00 na adres: rada.rodziców.sp26@gmail.com. Pamiętaj aby podać imię, nazwisko i klasę!

W Dzień Życzliwości 21.11( niedziela) zaglądaj na nasz profil - podamy wyniki
              - Prace będą oceniane przez prezydium RR w trzech kategoriach: kl. 1-3, kl. 4-6, kl. 7-8.
              - W każdej kategorii zostanie przyznana jedna nagroda główna. - Jeden uczeń może przesłać jedną pracę.
              - Przesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodzica/opiekuna prawnego na zaprezentowanie pracy z danymi dziecka ( imię, nazwisko, klasa) na profilu RR na Facebooku i stronie internetowej szkoły ( w zakładce RR).
              Zapraszamy do udziału. Bądźcie życzliwi!