• KIERMASZOWE ZAKUPY

• 15.02.2022 12:06
            • Pierwsze zakupy dla Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego poczynione. Nowiutka zmywarka już służy dzieciakom i opiekunom.

W najbliższym czasie wyłonimy wykonawcę placu zabaw, który będzie służył podopiecznym Pogotowia Opiekuńczego oraz przekażemy fundusze na zakup lektur naszym szkolnym bibliotekom.

Wszystko to jest możliwe dzięki waszej „kiermaszowej” hojności.

• Konkurs dla uczniów klas 7 i 8

• 11.01.2022 07:47
            • Drodzy Uczniowie!

Wraz z Nowym Rokiem zapraszamy uczniów klas 7 i 8 do udziału w konkursie organizowanym przez Radę Rodziców wraz z redakcją Informatora Maślickiego " Halo! Tu Maślice" i CAL na Maślicach.

Co trzeba zrobić?

- Napisz, co moglibyśmy uczynić, aby Centrum Aktywności Lokalnej było miejscem atrakcyjnym dla Ciebie? Opisz swój pomysł na działania, zajęcia, warsztaty, wydarzenia, w których chciałbyś uczestniczyć w CALu.

- Swoją pracę (ok. 200 słów) wyślij na adres radrod9812@edu.wroclaw.pl do dnia 21.01.2022r.

- Jeden uczeń może przesłać jedną pracę.

- Prace będą oceniane przez przedstawicieli wszystkich organizatorów konkursu.

- Jedna wybrana praca zostanie opublikowana w najbliższym numerze Informatora Maślickiego "Halo! Tu Maślice".

- Przesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodzica/opiekuna prawnego na publikację pracy z danymi dziecka (imię, nazwisko, klasa) na profilu RR na Facebooku, stronie internetowej szkoły oraz w Informatorze Maślickim.

Na wszystkich uczestników konkursu czekają atrakcyjne upominki!!!

• Kiermasz świateczny - kwota

• 04.01.2022 14:34
            • Drodzy Kiermaszowicze!

Mamy to! Kwota, którą uzbieraliśmy dzięki Wam przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i wyniosła 11 572 zł !!!

Dziękujemy Wam z całego serca. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i licytującym. Po przerwie świątecznej zaczynamy działać, by zgodnie z celem naszego kiermaszu wesprzeć sąsiedzkie Rodzinne Pogotowie Opiekuńcze oraz szkolne biblioteki. O wszystkim będziemy Was informować.

• Kiermasz - podziękowania

• 20.12.2021 09:46
            • Dziękujemy za wszystko!

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, wszystkim którzy wystawili przedmioty na licytację oraz tym którzy w tych licytacjach brali czynny udział! Oczekujemy teraz na wszystkie wpłaty i jak tylko będą potwierdzone to przekażemy oficjalne wyniki.

Podziękowania dla Wszystkich i każdemu z osobna przesyła dzielna kiermaszowa ekipa w składzie: Kamila Kołakowska, Katarzyna Seifert, Magda Pabijaniak, Agata Rogóż-Cichowlas, Marta Bątkiewicz-Pantuła i Renia Cierniak(niestety nieobecna na zdjęciu -  w CAL na Maślicach).

• Paczki Świąteczne

• 20.12.2021 09:43
            • W piątkowy wieczór  wraz uczniami klas 7 i 8 przygotowaliśmy paczki  świąteczne dla uczniów naszej szkoły i ich rodzin, które takiego wsparcia potrzebują. Artykuły, które znalazły się w paczkach zostały ofiarowane przez rodziców oraz zakupione ze środków Rady Rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

Na Was zawsze możemy liczyć!