• W piątek, 23 lutego 2024 roku, w urokliwym Domu Pomocy Społecznej, znajdującym się przy malowniczej ulicy Rędzińskiej, odbyło się wyjątkowe wydarzenie - koncert słowno-muzyczny zatytułowany „Melodie serc”. To niezwykłe spotkanie było hołdem dla piękna muzyki i słowa, a także wyrazem troski i serdeczności wobec pensjonariuszy ośrodka.

Na scenie tego wyjątkowego wieczoru wystąpili utalentowani uczniowie klas 1d i 3d, którzy swoim talentem i zaangażowaniem sprawili, że serca zebranych rozkwitały radością. Wśród publiczności zasiadali nie tylko mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej, lecz także oddani terapeuci oraz opiekunowie, którzy wsparli tę niezwykłą inicjatywę.

Podczas koncertu nasi młodzi artyści zaprosili wszystkich do magicznej podróży przez świat emocji i duchowych doznań. Ich repertuar, wzbogacony o wyjątkowe utwory z Akademii Pana Kleksa oraz wiersze znakomitych polskich poetów, poruszał i inspirował. Momentami wszyscy, zgodnie z zachętą artystów, łączyli swoje głosy w pięknym wspólnym śpiewie, tworząc niezapomnianą atmosferę jedności i harmonii.

Po zakończeniu koncertu, pełni wzruszenia i radości, dzieci wręczyły pensjonariuszom własnoręcznie wykonane upominki, dodając tym samym szczyptę osobistego uroku do tego już tak pięknego wieczoru.

Była to nie tylko chwila muzyki i słowa, ale także wyjątkowy czas wspólnej radości, wzruszeń i niezwykłych doznań. Organizatorami tego wydarzenia, które na długo pozostanie w sercach wszystkich jego uczestników, były:

Joanna Petri, Angelika Smal- Nieborak, Beata Tomaszewska i Kamila Gracz