• Piłki do gry w siatkówkę

• 14.11.2022 08:16
            • W ubiegłym tygodniu dostarczyliśmy do obu budynków szkoły, piłki do gry w siatkówkę, zakupione z funduszy Rady Rodziców. Uczniowie już je przetestowali - mamy nadzieję, że lekcje z ich wykorzystaniem, będą jeszcze bardziej atrakcyjne.
            • 11 listopada - dbamy o naszą małą ojczyznę

• 14.11.2022 08:11
            • 11 listopada o godz. 11:11 młodzież szkolna, skupiona wokół Maślickiego Centrum Wolontariatu, spotkała się w terenie, by posprzątać tereny zielone Maślic oraz dokonać nowych nasadzeń drzew i krzewów. W ten, bardzo aktywny sposób, uczciliśmy Dzień Niepodległości!

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział we wspólnym dbaniu o naszą małą ojczyznę.

Jesteście niesamowici!

• Sprzątanie Maślic

• 24.10.2022 10:04
            • Kolejna, tym razem jesienna, akcja sprzątania Maślic za nami. Tym razem sprzątane były tereny zielone w rejonie ulic Koziej i Owczej.
              Dziękujemy wszystkim przybyłym, a szczególnie wolontariuszom z SP nr 26, za tak liczne przybycie i wysprzątanie terenu. Ogrom znalezionych przez nich śmieci przeraża!
              Dziękujemy koordynatorom z Rady Osiedla Maślice i Rady Rodziców za dobrą robotę i prosimy o więcej takich akcji.

• Wyposażenie biblioteki

• 24.10.2022 10:01
            • Trochę to trwało, ale...Tak jak obiecywaliśmy, część funduszy zebranych podczas ostatniego kiermaszu świątecznego przeznaczyliśmy na wsparcie szkolnych bibliotek. Oprócz uzupełnienia księgozbiorów doposażyliśmy kącik czytelniczy w budynku przy ul. Lubelskiej. Kupiliśmy nowe krzesła i taborety, a także wygodną sofę. Oprócz tego półki do eksponowania książkowych nowości, plakaty i rośliny. Serdecznie zapraszamy młodzież szukającą wytchnienia - chcemy byście mieli tutaj swój azyl.

• 20.10.2022 12:01
            • W poniedziałek, 17 października, uczniowie pierwszych klas naszej szkoły, uczestniczyli w uroczystości pasowania na ucznia. Najmłodszym uczniom życzymy powodzenia i wszelkiej pomyślności, na czekający ich okres nauki w szkole podstawowej.