• Piknik rowerowy

• 27.09.2022 07:37
            • W miniony weekend rozpoczęło się ważne głosowanie dotyczące projektów Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2022.
              Chcąc przybliżyć mieszkańcom osiedla maślickie projekty, zorganizowaliśmy wspólnie ze szkołą oraz Radą Osiedla Maślice, rowerowy piknik.
            • Szkolny Piknik Filmowy

• 07.06.2022 11:13
            • W piątek, 3 czerwca, na terenie szkoły przy ul. Lubelskiej, odbył się Szkolny Piknik Filmowy, organizowany przez Radę Rodziców. W trakcie imprezy zorganizowaliśmy akcję wsparcia zbiórki na operację dla uczennicy naszej szkoły. Pogoda dopisała, frekwencja zachwyciła, humory dopisywały, co zaowocowało zaskakującą kwotą jaką wrzuciliście do puszek. Zebralismy 10 501,89 zł  plus wpłaty bezpośrednio na konto fundacji Spina Recta i zbiórkę na profilu SiePomaga.  Dziękujemy!

• Paczki wielkanocne

• 13.04.2022 09:19
            • W poniedziałek wieczorem wraz z uczniami klas ósmych, przygotowaliśmy paczki wielkanocne dla uczniów naszej szkoły, potrzebujących wsparcia.
              Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiarowane artykuły.

• Odpowiedź z Departamentu Edukacji

• 12.04.2022 07:26
            • Drodzy Rodzice,

nie pozostaliśmy obojętni wobec trudnej sytuacji edukacyjnej, z jaką nasze osiedle boryka się od lat. W dniu 25 marca 2022 r. zostało złożone pismo do   Prezydenta Wrocławia, o zażegnanie kryzysu edukacyjnego na Maślicach, poprzez wykonanie w trybie pilnym nowej placówki oświatowej w systemie kontenerów modułowych. W ostatnich dniach otrzymaliśmy odpowiedź z Departamentu Edukacji, którą prezentujemy poniżej.

Budująca i dająca nadzieję jest postawa Departamentu oraz zlecenie przeprowadzenia wnikliwych analiz przez Zarząd Inwestycji Miejskich. Trzymamy mocno kciuki , że wszystkie podjęte działania przez Departament Edukacji znajdą swój pozytywny finał.

Dziękuję za ogromne zaangażowanie wszystkich z Państwa, bo załącznikiem do pisma były podpisane przez Państwa wnioski w tej sprawie.

• Paczki wielkanocne

• 07.04.2022 07:55
            • Drodzy Rodzice,

tradycją już jest, że przed każdymi świętami Rada Rodziców  organizuje przedświąteczne wsparcie dla rodzin uczniów naszej szkoły, które takiej pomocy potrzebują. I tym razem, organizujemy zbiórkę artykułów spożywczych i chemicznych, które wejdą w skład przedświątecznych paczek.

Mile widziane są artykuły skierowane przede wszystkim dla dzieci w postaci:

-  słodyczy,

-  przekąsek (orzeszki, paluszki),

-  soczków, musów owocowych,

-  drobnych kosmetyków ( kremy, pasty do zębów, mydła, szampony, żele),

a także:

-  artykuły spożywcze (makarony, ryż, kasza, płatki do mleka, kremy typu nutella, itp.)

-  chemia gospodarcza (proszki i płyny do prania oraz płukania, płyny do mycia, itp.)

Wszystkie produkty powinny być nowe, mieć długi termin ważności i nie powinny wymagać szczególnych warunków przechowywania.

Artkuły do paczek można składać od środy (6 kwietnia)  do poniedziałku (11 kwietnia) w:

- przedsionku szkoły przy ul. Suwalskiej 5

- przedsionku szkoły przy ul. Lubelskiej 95