• Kontakt/sekretariat wakacje

• Czas wakacji rozpoczęty, jednak nie oznacza to zamknięcia szkoły. Ze względu na prace związane z remontem  budynku przy ul. Suwalskiej 5 prosimy o załatwianie spraw za pośrednictwem elektronicznym lub sekretariatu w budynku przy ul. Lubelskiej 95a czynnym w godzinach od 7.00 do 15.00. Proszę nie wchodzić na teren prowadzonych prac budowlanych przy ul. Suwalskiej 5. O ich zakończeniu poinformuję. Z życzeniami dobrych i bezpiecznych wakacji Izabela Wojtycka Dyrektor ZSP nr 12 we Wrocławiu

• Maj i czerwiec w klasie 4f

• Klasa 4f przez cały miesiąc maj promowała zdrowy tryb życia,  biorąc aktywny udział w "Kampanii Rowerowy Maj''. Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja uczestniczyliśmy w szkolnym wydarzeniu sportowym jakim był bieg patriotyczny. W dniu 29 maja akywnie spędiliśmy czas w ramach "żywej lekcji przyrody", podczas  spływu pontonowego po Bystrzycy w Parku Krajobrazowym Doliny Bystrzycy. Dzień dziecka świętowaliśmy również aktywnie biorąc udział w Szkolnym Turnieju siatkarskim oraz w konkurencjach rekreacyjnych, podczas festynu szkolnego. W pierwszych dniach czerwca spędziliśmy wspólnie czas,  kształtując poprzez zabawę zwinność i umiejętności logicznego myślenia na macie interaktywnej w Pixel XL.  W dniu 21 czerwca byliśmy uczestnikami projektu edukacyjnego  pn. " Kino na temat", obejrzeliśmy ciekawy, edukacyjny film, traktujący o ochronie środowiska  naturalnego pt. "Blueback". Piękne zdjęcia Australii i podwodnego królestwa rafy koralowej przeniosły nas na drugi koniec świata umożliwiając przeżycie krótkiej wakacyjnej przygody za cenę biletu do kina.  W dniu 23 czerwca wzięliśmy udział w szkolnej uroczystości zakończenia roku szkolnego,  odebraliśmy świadectwa ukończenia klasy czwartej i rozpoczęliśmy WAKACJE!

Hanna Musiał - Krzywiecka