• Podsumowanie półrocza w świetlicy klas 1e,1h,2g

• 11.01.2022 07:38
        • Od września w naszej świetlicy wiele się działo. Na początku roku szkolnego poprzez zabawę poznawaliśmy się i integrowaliśmy.
          Do naszej świetlicy wszyscy chętnie przychodzimy, wspólnie się bawimy, tańczymy, śpiewamy, ćwiczymy i ciekawe prace plastyczne robimy. U nas atmosfera zawsze jest przyjazna i radosna. Jesteśmy dla siebie mili, życzliwi, pomocni i niewyobrażalnie na zajęciach owocni :). Wzięliśmy udział w wielu akcjach szkolnych: ,,Międzynarodowy Dzień Kropki", ,,Dzień Grzyba", ,,Światowy Dzień bez Przemocy", ,,Dzień Ptaka", ,, Światowy Dzień Drzewa", ,,Dzień Pieczonego Ziemniaka", ,,Akcja Trzymaj się Prosto", ,,Poznajemy Zawody", ,,Dni Postaci z Bajek", ,,Narodowy Dzień Niepodległości", ,,Międzynarodowy Dzień Łamańców Językowych", ,,Międzynarodowy Dzień Tolerancji", ,,Mikołajki".

Zapraszamy do obejrzenia
          GALERII.

Wychowawcy świetlicy:

Klasa 1h Anna Olszewska
          Klasa 2g Kinga Szymańczak
          Klasa 1e Michał Wojciechowski
        • „Miś w literaturze”

• 06.12.2021 12:29
        • 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Nie jest to przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma długiej tradycji, celebrowane jest od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.
        • Listy przyjaźni

• 01.12.2021 07:36
        • Początek listopada zaskoczył nas miłą niespodzianką. Ze świetlicy w Opolu, w ramach projektu "Listy przyjaźni" otrzymaliśmy kopertę pełną listów. Są one odpowiedzią na nasze, wysłane we wrześniu.

Sam fakt otrzymania korespondencji, a także moment otwarcia koperty adresowanej bezpośrednio do uczniów klasy 1b sprawił dużo radości. Uczniowie z zapałem zabrali się za tworzenie nowych wiadomości. Tematyka związana jest ze świętami Bożego Narodzenia.

Monika Łoboda

• W świetlicy „Zaczarowany Ołówek” - 10 listopada

• 15.11.2021 13:06
        • II d i II f uroczyście obchodziły - Narodowe Święto Niepodległości. Uczniowie przez kilka dni przygotowywali się do uczczenia święta. W czasie zajęć tematycznych dzieci zapoznały się z przeszłością Polski oraz sylwetkami ważnych postaci historycznych. Podczas zajęć plastycznych wykonywali prace dotyczące symboli naszej państwowości  m.in. godła i flagi.  Na zakończenie uroczystego dnia, o godzinie 11.11, uczniowie razem z nauczycielami świetlicy odśpiewali Hymn Polski.

Pozdrawiamy,
          Anna Mamla