• "Jestem Mistrzem w..."

• 21.09.2021 07:32
        • Międzynarodowy projekt edukacyjny Emocja skierowany jest do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, świetlic, szkół ponadpodstawowych, szkół polonijnych oraz ośrodków szkolno-wychowawczych z terenu całego kraju oraz zagranicznych szkół polonijnych. Poprzez uczestnictwo w tym projekcie wprowadzimy dzieci w świat wartości moralnych, które są fundamentem dalszego życia. Projekt Emocja zakłada pięć spotkań w ciągu roku szkolnego, obejmujących rozmowę o uniwersalnych wartościach. Uczniowie podczas zajęć  wysłuchają opowiadań, obejrzą filmy edukacyjne oraz rozwiązywać będą zadania/ karty pracy.

Najważniejszymi dla nas celami do osiągnięcia to: kształtowanie u uczniów postaw społecznych, rozbudzanie w nich wiary w siebie oraz własne możliwości a także integracja zespołu klasowego i eliminowanie zachowań agresywnych.