• Akcja "Przynieś ksiażeczki do szkolnej biblioteczki".

• 22.03.2020 22:09
          • W październiku odbyła się akcja przekazywania książek do biblioteki szkolnej. Dzięki tej inicjatywnie księgozbiór zostal wzbogacony o ciekawe książki przygodowe,
            popularno-naukowe i lektury. Każdy uczeń, który przyniósł książki do biblioteki otrzymał pochwałę. Dodatkowo w dniu 25.10.2019 w bibliotece odbyła się impreza podsumowująca akcję - na uczniów czekał słodki poczęstunek w postaci babeczek, pierniczków i ciasteczek ;)
            Książki można przekazaywać do biblioteki przez cały rok szkolny. Najbliższa impreza ze słodkościami zaplanowana jest na styczeń. Zapraszam kolejne osoby do udziału w akcji!
            W zakładce "więcej" znajdują się szczegółowe informacje dotyczące przekazywania ksiażek.