• WOŚP - podsumowanie

• 03.02.2023 15:12
          • Miło nam poinformować, że podczas dwudniowego wydarzenia, w ramach 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego organizatorami była nasza szkoła, Rada Rodziców, Rada Osiedla Maślice oraz Stowarzyszenie Kolektyw Pomysłów zebrano kwotę 40310,50 zł. Na powyższą kwotę składają się:
            - 27 382 zł to kwota z Kolektywnej e-skarbonki (z czego 11 892 zł z samych licytacji na FB)
            - 1 301,50 zł to kwota z 3 puszek i e-skarbonki uzyskana w sobotę w naszej szkole
            - 7 127 zł to kwota z kolektywnych puszek z niedzielnego finału w CAL
            - 4 500 zł  to kwota z puszek uczniów i wolontariuszy ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy  FECDiE, których gościliśmy u nas podczas niedzielnego finału w CAL.
            Ach co to był za weekend....Wszystko pod hasłem Maślice grają dla WOŚP. W sobotę wiele atrakcji zapewnili nauczyciele w szkole przy ul. Suwalskiej 5, a w niedzielę finał przeniósł się do Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Suwalskiej 11, gdzie grano do późnego wieczora!
            Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia i wszystkim grającym z nami. Do zobaczenia za rok!