• Wielkanoc

• 14.04.2022 07:14
      • Kolejnym zadaniem dotyczącym innowacji pt. „Lapbookowa nauka” były prace dot. Wielkiej Nocy. Uczniowie klasy 3e wykonali ostatnie już lapbooki w tym roku szkolnym. Powstały naprawdę ciekawe i inspirujące prace z wieloma oryginalnymi rozwiązaniami. Można się z nich wiele nauczyć! Wiemy już jakie są zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi, poznaliśmy tradycje wielkanocne w Polsce, potrafimy wykonać piękne i kolorowe pisanki oraz ułożyć świąteczne menu. Prawie wszystkie prace są starannie wykonane, kolorowe i estetyczne.

• Przygotowując się do Świąt Wielkanocnych uczniowie z 3e wykonali indywidualnie ozdobne jajka oraz wspólnie ogromną pisankę XXL.

Brawo uczniowie z 3e !!! Bardzo się napracowaliście, jesteście wspaniali!

Barbara Woźniak