• Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 12 we Wrocławiu

mgr Izabela Wojtycka

pełni funkcje:

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 26 we Wrocławiu oraz Przedszkola nr 8 we Wrocławiu

Konsultacje dyrektora dla rodziców codziennie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym (spotkanie w budynku przy ul. Suwalskiej 5 gabinet nr 46).

Wicedyrektorzy:

Wicedyrektor do spraw szkoły klasy 1-3 mgr Agnieszka Szerląg

Konsultacje dla rodziców codziennie według potrzeb po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym (spotkanie w budynku przy ul. Suwalskiej 5).

Wicedyrektor do spraw szkoły klasy 4-8 mgr Agnieszka Rybak

Konsultacje dla rodziców codziennie według potrzeb po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym (spotkanie wg. potrzeb w budynku przy ul. Suwalskiej 5 lub ul. Lubelskiej 95a).

Wicedyrektor do spraw przedszkola mgr Joanna Goman

Konsultacje dla rodziców codziennie według potrzeb po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym (spotkanie w budynku przy ul. Suwalskiej 5 - wejście od strony przedszkola - 1 piętro).

Kieroownik świetlicy mgr Sylwia Piątek

Adres korespondencyjny do dyrektora i wszystkich wicedyrektorów:

sekretariat.zsp12@wroclawskaedukacja.pl

Kontakt telefoniczny: