• MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY KLAS 3

• ROK SZKOLNY 2017/2018

KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH –
          ETAP SZKOLNY

6 marca odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich.
          W drodze eliminacji każda klasa wyłoniła 3 zwycięzców, którzy reprezentowali klasę w etapie szkolnym.

Uczestnicy mieli do rozwiązania zadania tekstowe w ciągu 60 minut. Treść zadań dotyczyła czterech podstawowych działań na liczbach w zakresie 1000, figur geometrycznych i ich obwodów, obliczeń zegarowych i kalendarzowych oraz pieniężnych.

W szranki stanęło 25 uczestników, którzy zmierzyli się z matematycznymi zadaniami. W wyniku konkursu wyłoniono czterech zwycięzców, którzy reprezentować będą naszą szkołę w etapie międzyszkolnym 24 kwietnia 2018 roku.

Zwycięzcy to: Weronika i Zosia z klasy 3h; Kuba z klasy 3i oraz Natalia z klasy 3d

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a za reprezentantów naszej szkoły będziemy trzymać kciuki.

Organizatorzy: Joanna Petri i Alicja Głowacka

ROK SZKOLNY 2014/2015

28 kwietnia odbył się etap międzyszkolny XV Miejskiego konkursu matematycznego klas 3. Do finału dostała się trójka trzecioklasistów z naszej szkoły:

Dominika Krzyszczuk (kl. 3c), Marek Ostojski (kl. 3c) oraz Kacper Gazda (kl. 3a).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Olszewska