• ALFIK HUMANISTYCZNY

• ROK SZKOLNY 2016/2017

W grudniu 2016 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskim konkursie  „Alfik humanistyczny”. Wreszcie nadeszły długo wyczekiwane wyniki.  Z przyjemnością informuję, że 1 miejsce w województwie oraz w kraju zajęła Alicja U. z klasy 6a, zaś 8 miejsce w województwie jej młodsza siostra – Lena U. z klasy 5a. Serdecznie gratuluję obu siostrom wspaniałego wyniku!

Bardzo dobre wyniki  (czyli powyżej 80%) w konkursie osiągnęli również: Aleksandra K. z klasy 4b, Jakub K. z klasy 5b, Dominika K. z klasy 5c oraz Maksymilian B. z klasy 6b. Dobre zaś wyniki (czyli co najmniej 75%) należą do: Hani W. z klasy 4c, Łukasza Ł. z klasy 4e.

Gratuluję wszystkim uczestnikom i dziękuję za udział w konkursie. Za rok kolejna szansa.

ROK SZKOLNY 2014/2015

Wyniki konkursu „Alfik humanistyczny”

W czasie ferii nadeszły wyniki konkursu polonistycznego. Cztery osoby z naszej szkoły osiągnęły dobre wyniki:

1. Ola Bzdyk klasa 5b – 20 miejsce w województwie
          2. Natalia Dziudzik  klasa 5b – 21 miejsce w województwie
          3. Maksymilian Błoński klasa 4b – 39 miejsce w województwie
          4. Agnieszka Janusz klasa 6b – 36 miejsce w województwie.

Gratuluję!

Pozostałych uczestników zapraszam do mnie po wyniki.

Agnieszka Rybak

Konkurs odbędzie się 17.12.2014 r. w naszej szkole. Stroną organizacyjną zajmuje się p. Rybak. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języka polskiego. Regulamin konkursu oraz zadania z poprzednich lat znajdują się na stronie: www.jersz.pl w zakładce „Konkursy – humanistyczne – Alfik humanistyczny”. Zapraszam do udziału!