• "Szkoła w mieście" w roku szkolnym 2015/2016

• 10.09.2015 18:55
      • Kontynuujemy projekt w nowych oraz sprawdzonych instytucjach Wrocławia

• W roku szkolnym 2015/2016 nasi uczniowie będą mieli nadal szansę korzystać z projektu "Szkoła w mieście". W tym roku zaplanowaliśmy dla klas II zajęcia w ZOO, Polskim Radio Wroclaw, Narodowym Forum Muzyki, Teatrze Pantomimy, Centrum Inicjatyw Wszelakich, czy Centrum Poznawczym Hali Stulecia.

Starsi uczestnicy wyjadą na warsztaty do Teatru Pantomimy, spacery językowe ze Stowarzyszeniem TuiTam, zajęcia w Multicentrum, Ossolineum, Pracowni Gruntoznawczej Instytutu Geografii Uniwersytetu Wrocławskiego, warsztaty z tabletami w klubie Empiria czy tworzenie filmu poklatkowego w BLIK. Spróbują swoich sił na ściance wspinaczkowej.

Dla wszystkich uczniów objętych projektem zaplanowano spektakle tetralne i seanse filmowe oraz zajęcia sportowe w klubie Hasta La Vista.

Mamy nadzieję, że wszystkie zajęcia spodobają się naszym uczniom i ułatwią im rozwijanie swojej wiedzy i zainteresowań.

Iwona Kowalik i Jolanta Popiołek