• Spotkanie na Skype z partnerami z Węgier

• 25.05.2017 21:54
      • Rozmawiamy z uczniami ze szkoły w Dunakeszi
      • 25 maja uczniowie klas 5b i 6c, realizujący projekt DISCOVER OUR PLANET, mieli możliwość spotkania z węgierskimi partnerami ze szkoły w Dunakeszi koło Budapesztu. Rozmowa odbyła się w języku angielskim. Podczas spotkania dzieci z obu drużyn przedstawiały się partnerom, opowiadały o swoich hobby, rodzinie, ulubionych przedmiotach w szkole. Następnie dzieci opowiadały o miastach w swoich krajach. Spotkanie zakończyło odśpiewanie refrenu piosenki Michaela Jacksona "Heal the World".

Przyjemnie było zobaczyć węgierskich partnerów, poznać ich zainteresowania. Dzieci w obu krajach przygotowując się do spotkania na Skype, miały także możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych.

Iwona Kowalik