• Odznaki Jakości eTwinning za projekt OUR SUDOMATHS FACTORY

• 17.07.2015 12:03
      • Nasz projekt nagrodzony odznakami!
      • Kolejny projekt realizowany w roku szkolnym 2014/2015 został nagrodzony przez Narodowe Biuro eTwinning Krajową Odznaką Jakości. Tym razem za wysoką jakość projektu i nowatorskie działania podejmowane w dziedzinie europejskiej współpracy szkół przy wykorzystaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych  nagrodzono projekt realizowany z uczniami z College Jean Rostand w Draguignan. Uczestnikami projektu w naszej szkole było 20 uczniów z klas 6b i 6c, a koordynatorem projektu - Iwona Kowalik.

Jest to już trzeci projekt realizowany z tym francuskim partnerem. Dwa poprzednie projekty otrzymały już Krajowe (polskie i francuskie) oraz Europejskie Odznaki eTwinning. Koordynatorzy planują już kolejny projekt:-)

Iwona Kowalik