• Ostatnia wideokonferencja z partnerami z Kraju Basków

• 10.06.2015 05:16
      • Pożegnanie z partnerami projektu WORDS ALSO HURT
      • 9 czerwca odbyła się ostatnia wideokonferencja między uczniami naszej szkoły a partnerami projektu WORDS ALSO HURT z Hiszpanii. Było to spotkanie podsumowujące, a zarazem pożegnalne dla uczestników tego przedsięwzięcia. Polscy  i hiszpańscy uczniowie opowiadali o tym, co robili podczas projektu, mówili o tym, co najbardziej im się podobało i chwalili nawzajem swoje prace. Dzieci z Zizur Mayor tym razem dokładniej zaprezentowały swój region, czyli prowincję Navarra. Zachęcały nas do odwiedzenia Kraju Basków.  My również zapraszaliśmy do wizyty w naszym mieście i kraju.

Bardziej odważni przedstawiciele obu ekip zaprezentowali swoje plany wakacyjne. Niestety w hiszpańskiej grupie nie znalazł się nikt, kto w najbliższej przyszłości odwiedzi nasz krajsad

Podziękowaliśmy sobie nawzajem za bardzo miłą i owocną współpracę. Mieliśmy szczęście spotkać tak otwartego, życzliwego i pomysłowego partnera. Życzyliśmy uczniom i panu Inakiemu udanych wakacji.

Projekt zwracał uwagę na bardzo ważny problem – agresji słownej i wymagał od dzieci dużej kreatywności.  Uczestnicy obu drużyn świetnie sobie poradzili. Mamy nadzieję, że z tym baskijskim partnerem jeszcze się spotkamy przy kolejnym projekciesmiley

Iwona Kowalik