• Spotkanie na czacie z uczniami z Francji

• 28.05.2015 18:56
      • Rozmowy z rówieśnikami
      • Nasz projekt OUR SUDOMATHS FACTORY przewidywał nie tylko wspólną pracę nad tworzeniem matematycznych krzyżówek Sudoku, ale także stwarzał okazję do nawiązywania bliższych kontaktów z naszymi partnerami. Odbywało się to dotąd m.in. dzięki przesyłkom z okazji świąt. Dziś uczniowie mieli okazję porozmawiać "na żywo" ze swoimi kolegami z Draguignan. Do tego spotkania wykorzystaliśmy czat na platformie TwinSpace naszego projektu.

O umówionej godzinie czekaliśmy przed komputerami na połączenie z Draguignan. Nasze rozmowy dotyczyły rodzin, zainteresowań, ulubionej muzyki, filmów, aktorów. Partnerzy mówili o swoich szkołach i ulubionych przedmiotach. Nasi uczniowie pytali o najciekawsze miejsca we Francji oraz wakacyjne plany swoich rówieśników. Rozmowy odbywały się oczywiście w języku angielskim, była to zatem okazja do przećwiczenia swoich umiejętności językowych:)

Click to play this Smilebox slideshow
        Create your own slideshow - Powered by Smilebox

Iwona Kowalik