• Wideokonferencja z uczniami z Hiszpanii

• 08.05.2015 20:25
      • Spotkanie na Skype z partnerami z Zizur Mayor
      • Uczniowie klas 5a, 4b i 2e, uczestniczący w projekcie eTwinning WORDS ALSO HURT, spotkali się z uczniami z hiszpańskiej szkoły Zizur Mayor. Dzięki możliwościom komunikatora Skype dzieci z klasy 5a zaprezentowały partnerom nasze miasto. Krótko opowiedziały o historii Wrocławia, położeniu, pokazały zdjęcia najbardziej znanych obiektów Wrocławia. Dzieci z Kraju Basków poznały także najmniejszych mieszkańców naszego miasta-krasnale:) Uczniowie z klasy 4b przygotowali informacje o sposobach spędzania wolnego czasu przez polskich uczniów. Nasi partnerzy także opowiedzieli nam o swoim mieście. Potem uczestnicy mieli możliwość opowiadania o swoich hobby. Okazało się, że mimo znajmości słownictwa, bardzo często uczniowie byli bardzo zestresowani, jednak stopniowo przełamywali nieśmiałość i chętniej podchodzili do kamery, aby powiedzieć o sobie kilka słów.

Dla wszystkich uczestników było to ekscytujące spotkanie i możliwość doskonalenia swojego słownictwa. Po raz kolejny udowodniliśmy, że eTwinning pozwala przekraczać granice.Dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania z dziećmi z całej Europy:)

Click to play this Smilebox slideshow
        Create your own slideshow - Powered by Smilebox

Iwona Kowalik, Arkadiusz Hajduk, Angelika Smal