• Zbliżamy się do końca projektu "UNESCO-World heritage in my country and city"

• 30.01.2018 18:25
      • Podsumowanie projektu
      • Uczniowie klasy 7c właśnie zakończyli swój udział w projekcie e-twinning UNESCO-World heritage in my country and city. Przez ten czas uczniowie zbierali informacje na temat światowego dziedzictwa UNESCO we Wrocławiu oraz w Polsce. Tworzyli prezentacje, mapy, plakaty oraz dzielili się swoją pracą ze swoimi zagranicznymi partnerami. Podczas tych kilku miesięcy mieli okazję nie tylko do zaprezentowania skarbów UNESCO  obecnych w Polsce, ale również poznali dziedzictwo UNESCO w krajach takich jak: Grecja, Niemcy, Słowacja, Chorwacja, Turcja, Armenia, Rumunia, Ukraina oraz Węgry.

Uczniowie wszystkie prace wykonywali w języku angielskim. Wymienili się również kartkami z uczniami z Chorwacji.

Uczniowie dzięki udziałowi w projekcie pogłębili swoją wiedzę na temat własnego miasta, kraju oraz poznali listę zabytków dziedzictwa światowego UNESCO innych krajów. Udział w projekcie poszerzył ich horyzonty oraz otworzył na współpracę z innymi narodowościami.

WYSTAWA

Do chorwackiego partnera - OŠ "TIN UJEVIĆ" OSIJEK- współzałożyciela naszego projekti- wysłaliśmy kartki świąteczno-noworoczne oraz materiały informacyjne o Wrocławiu.

Monika Głowacka-Haponiuk

Iwona Kowalik