• Akcja "Przynieś ksiażeczki do szkolnej biblioteczki".

• 22.03.2020 22:09
        • W październiku odbyła się akcja przekazywania książek do biblioteki szkolnej. Dzięki tej inicjatywnie księgozbiór zostal wzbogacony o ciekawe książki przygodowe,
          popularno-naukowe i lektury. Każdy uczeń, który przyniósł książki do biblioteki otrzymał pochwałę. Dodatkowo w dniu 25.10.2019 w bibliotece odbyła się impreza podsumowująca akcję - na uczniów czekał słodki poczęstunek w postaci babeczek, pierniczków i ciasteczek ;)
          Książki można przekazaywać do biblioteki przez cały rok szkolny. Najbliższa impreza ze słodkościami zaplanowana jest na styczeń. Zapraszam kolejne osoby do udziału w akcji!
          W zakładce "więcej" znajdują się szczegółowe informacje dotyczące przekazywania ksiażek.

Drogi Czytelniku!

• Jeśli posiadasz książki, z których wyrosłeś lub które przeczytałeś „od deski do deski”
          • Jeśli chciałbyś podzielić się z innymi radością czytania
          • Jeśli nie masz miejsca na przechowywanie książek w domu lub po prostu chciałbyś wspomóc bibliotekę szkolną...

Weź udział w naszej akcji!

Chętnie przyjmiemy:

• AKTUALNE LEKTURY SZKOLNE DATA WYDANIA BEZ ZNACZENIA
          • KSIĄŻKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU 7-15 LAT WYDANE W LATACH 2014-2019

W nagrodę za udział w akcji uczniowie otrzymują pochwałę

oraz słodki poczęstunek przygotowany przez bibliotekarkę :)