• Integracja międzyszkolna

• 20.05.2018 15:18
      • We wtorek 15.05.2018 r. klasę III H odwiedziła klasa III D ze Szkoły Podstawowej nr 22 przy ul. Karpnickiej w ramach integracji międzyszkolnej. Po przywitaniu gości i małym poczęstunku uczniowie klasy III H wraz z wychowawcą oprowadzili zaprzyjaźniona klasę po szkole.

• Następnie odbyły się zawody sportowe między klasami, emocje sięgały zenitu, wygrała klasa III D aczkolwiek do samego końca trwała zdrowa rywalizacja. Na koniec po wysiłku fizycznym, dzieci czekała niespodzianka przygotowana przez III H pizza i lody. Dzieci wymieniły sie upominkami i pożegnaliśmy uczniów klasy III D i ich wychowawczynię panią Paulinę Klauzińską. Mamy nadzieje , że będziemy nadal utrzymywać kontakt.

Sylwia Marszałek