• XI Przegląd Piosenki Turystycznej

• 08.12.2017 11:01
      • 3a :)
      • Dn. 29 listopada 2017 r. odbył się XI Przegląd Piosenki Turystycznej, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 97 im. Jana Brzechwy we Wrocławiu. Celem Przeglądu była popularyzacja piosenek turystycznych, krajoznawstwa, rozwijanie ekspresji artystycznej, integracja dzieci i młodzieży we wspólnym muzykowaniu. Uczennica z klasy 1b oraz siedmioro uczniów z klasy 3a pięknie, z dużym zaangażowaniem zaśpiewało utwór "Krajka" przy akompaniamencie gitary. Swoje muzyczne talenty również prezentowały zespoły z różnych wrocławskich placówek, poczynając od szkół podstawowych kończąc na gimnazjach. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani gromkimi brawami publiczności, która bawiła się świetnie podczas Przeglądu. Gratulujemy uczestnikom za wykonanie utworu na wysokim poziomie i oczywiście za rok jedziemy również! :)

Marta Lushchay