• Projekt "Kontynenty"  klasa 3h
      • Projekt "Kontynenty" klasa 3h

• 13.11.2017 21:38
      • Klasa III H przygotowała wspaniała prezentację wybranych krajów z 5 kontynentów Ameryki Północnej, Ameryka Południowej, Afryki, Azji i Europy.

• Uczniowie pracowali w 5 grupach. Mieliśmy niepowtarzalną okazję przenieść się chociaż na chwilę do innych krajów, poznaliśmy bliżej Francję, Stany Zjednoczone,Egipt,  Brazylię i Chiny. Przygotowana została charakterystyka tych państw​​​​​​, mogliśmy obejrzeć pamiątki, zdjęcia, rysunki, posłuchać muzyki regionalnej a nawet zatańczyć taniec egipski :-) Dzieci pięknie powtarzały słowa po francusku, angielsku, oraz chińsku.Przygotowane zostały makiety Egiptu, stadionu brazylijskiego oraz Chin, mapa Francji ,wieża Eiffla,oraz Statua Wolności,było też prawdziwe wejście chińskiego  smoka :-)

wychowawca Sylwia Marszałek