• Dni Bezpiecznego Internetu 2019 cz.I

• 24.02.2019 21:25
      • Po powrocie z ferii rozpoczęliśmy w naszej szkole obchody międzynarodowej akcji "Safer Internet Day", czyli "Dzień Bezpiecznego Internetu". Zamiast jednego dnia świętujemy przez cały luty, promując pozytywne zastosowania internetu, tolerancję i tworzenie kultury zrozumienia!!! Pierwszym wspólnym dla klas 1-8 oraz oddziałów gimnazjalnych zadaniem było stworzenie nowego logo akcji na koszulkach. Wystawę uczniowskich prac można podziwiać w budynku na ul.Suwalskiej. Zapraszamy!

• Hasłem tegorocznej akcji jest  „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, dlatego też postanowiliśmy do naszych kolejnych działań zaprosić rówieśników z całej Europy! Dołączyli do nas uczniowie m.in.: z Grecji, Włoch, Portugalii i Hiszpanii. Wykorzystując platformę eTwinning stworzyliśmy 2 "Przewodniki po sieci" w języku niemieckim i angielskim.

Przewodnik w j.angielskim

Przewodnik w języku niemieckim

Kolejne zadania już wkrótce! Do zobaczenia!

Organizatorzy akcji:
        Malwina Kordus