• Warsztaty IKEA

• 25.03.2018 16:17
      • O celach UNESCO
      • W ubiegłym tygodniu klasa 7c miała okazję uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez IKEA. Uczniowie na początku zapoznali się z historią oraz wartościami firmy, a następnie aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Warsztaty swą tematyką obejmowały cele organizacji UNESCO, m.in. cel dotyczący równości płci – gender equality. Uczniowie wzięli aktywny udział w dyskusji na temat różnych form dyskryminacji, odgrywali scenki tematycznie związane z zagadnieniem różnorodności, tolerancji i akceptacji. Podczas zadań uczniowie świetnie się bawili i zgodnie ze sobą współpracowali, znajdując rozwiązania na postawione problemy. Za możliwość udziału w warsztatach oraz miłą atmosferę dziękujemy ich organizatorom, pracownikom firmy IKEA.

Monika Głowacka-Haponiuk

Magdalena Powstańska