• Kosmiczny trening astronauty

• 10.10.2016 22:10
      • Kosmonauta musi być sprawny!
      • 10 października, czyli ostatniego dnia World Space Week, młodsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję poćwiczyć swoją sprawność w sali gimnastycznej, którą pan Janusz Gołąbek zamienił w miejsce ćwiczeń przyszłych kosmonautów. Na sali pojawiły się niezwykłe przyrządy, na których dzieci mogły ćwiczyć swoją siłę, szybkość i równowagę. Uczniowie bawili się doskonale! Opiekunami, którzy dbali o bezpieczeństwo młodszych kolegów, byli uczniowie klasy 6c. Najstarsi uczniowie świetnie wywiązali się ze swojego zadania.  Zapraszamy do obejrzenia "małego kosmicznego cudu", który wydarzył się w poniedziałek na naszej sali gimnastycznej:) Panu Januszowi gratulujemy świetnego pomysłu i bardzo dziękujemy za fantastyczne zakończenie Światowego Tygodnia Przestrzeni Kosmicznej.

Iwona Kowalik