• World Space Week

• 05.10.2016 14:57
      • Bierzemy udział w globalnej akcji
      • Światowy Tydzień Przestrzeni Kosmicznej jest obchodzony od 1999 roku od czasu  Rezolucji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Jest okazją do promowania nauk matematyczno-przyrodniczych, osiągnieć nauki i naukowców oraz zachęcania dzieci i młodzieży do zainteresowania się naukami  związanych z odkrywaniem i badaniem kosmosu.

Grupa nauczycieli przygotowała bogatą ofertę zajęć dla naszych uczniów, którą zatytułowaliśmy "Discover the Space" - "Odkryj kosmos". W ofercie tej znajdują się także propozycje dla Rodziców. Zapraszamy od 4 do 10 października!

W przygotowanie wydarzenia zaangażowali się: Iwona Kowalik, Gabriela Mueller, Anna Olszewska, Arkadiusz Hajduk, Dominik Sawina, Ewa Glińska i Janusz Gołąbek