• Konkurs filmowy na temat bezpieczeństwa w Sieci

• 02.02.2017 09:50
      • Konkurs Samorządu Uczniowskiego z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu
      • Jedną z aktywności, jaką zaproponowaliśmy naszym uczniom, aby zwrócić Ich uwagę na bezpieczne korzystanie z Internetu i technologii informacyno - komunikacyjnych, jest konkurs filmowy. W konkursie, ogłoszonym przez Samorząd Uczniowski, każda klasa miała nakręcić krótki film prezentujący jedną z zasad bezpiecznego zachowania w Sieci. Klasy mogły przygotować kilka nagrań.

Konkurs wygra klasa, która uzyska największą liczbę głosów w głosowaniu online - formularz znajduje się pod wszystkimi filmami. Zwycięska klasa będzie mogła uczestniczyć w ufundowanych przez Radę Rodziców zajęciach z tabletami. Klasy otrzymają także punkty w konkursie Gospodarz Szkoły.

Poniżej prezentujemy propozycje klas:

Klasa 4c:

Klasa 4e:

Klasa 5a:

Klasa 5b:

Film 1:

Film 2:

Klasa 5c:

Klasa 6a:

Klasa 6b:

Film 1:

Film 2:

Film 3:

Film 4:

Klasa 6c:

FORMULARZ DO GŁOSOWANIA

Po wybraniu klasy należy kliknąć niebieski przycisk PRZEŚLIJ, znajdujący się na dole formularza.

Głosowanie zakończy się 7 lutego 2017 roku o godzinie 20.00. Wyniki podamy 8 lutego.

Iwona Kowalik