• Gry uliczne dla klas 4-6 i 2-3

• 22.03.2016 13:03
      • Konkursy na temat bezpiecznego korzystania z Sieci
      • Organizatorki DBI2016 (I. Kowalik, G. Mueller i A. Smal)  przygotowały dla naszych uczniów konkursy, mające formę gier ulicznych, na temat bezpiecznego zachowania w sieci.  Jako pierwszy odbył się konkurs dla uczniów klas 4-6. 22 lutego pięcioosobowe reprezentacje klas spotkały się na korytarzu naszej szkoły. Uczniowie mieli do rozwiązania 12 zadań, z których każde polegało na wybraniu najlepszego rozwiązania do opisanej sytuacji, która mogła się wydarzyć podczas użytkowania Internetu. Kolejne zadania były wręczane przy przygotowanych stanowiskach. Podczas konkursu uczniowie mogli korzystać z materiałów, które wcześniej zostały zaprezentowane na szkolnych korytarzach. W konkursie wzięła także udział Drużyna Dyrekcji naszej szkoły. Nieco później startowały w niej drużyny nauczycieli.

24 lutego odbył się konkurs dla uczniów klas 2-3. Przygotowano dla nich zadania, które również otrzymywali przy stanowiskach. Także i tym razem dzieci mogły się wspomagać plakatami, które były prezentowane na szkolnym korytarzu.

Click to play this Smilebox slideshow
        Create your own slideshow - Powered by Smilebox

I. Kowalik, G. Mueller i A. Smal