• SP26 jednym ze zwycięzców konkursu na najciekawszą inicjatywę z okazji DBI 2015

• 20.06.2015 16:48
      • Nasz projekt nagrodzony
      • Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła  została jednym ze zwycięzców w konkursie na najciekawszą inicjatywę z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2015.  Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu trwały przez cały miesiąc luty, a ich przebieg w naszej placówce można zobaczyć na prowadzonym z tej okazji blogu: Dzień Bezpiecznego Internetu w SP26. Wszystkie zadania zrealizowano zgodnie z przygotowanym Planem działań związanych z  obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu 2015 w SP26 (Plan_dzialan_zwiazanych_z_obchodami_Dnia_Bezpiecznego_Internetu_2015_w_SP26.pdf), opracowanym przez panie: Iwonę Kowalik, Angelikę Smal i Gabrielę Mueller. W realizacji tego planu wzięły także udział panie: Violetta Bobińska-Szocik oraz Beata Tran Quoc.

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu do końca lutego 2015 r. do Polskiego Centrum Programu Safer Internet zgłoszonych zostało 1523 inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych internautów. Jury, w którego skład weszli przedstawiciele z Fundacji Orange oraz Polskiego Centrum Programu Safer Internet, po dokładanym przeanalizowaniu nadesłanych sprawozdań zdecydowali, że:

Telewizory Samsung Smart TV przekazane przez Fundację Orange dla 5 najciekawszych inicjatyw otrzymują:

- Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tychach
        - Szkoła Podstawowa nr 355 w Warszawie
        - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. M. Grzegorzewskiej w Niemieńsku
        - Szkoła Podstawowa nr 26 we Wrocławiu
        - Zespół Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie

Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom obchodów DBI 2015 w naszej szkole:)