• ,,NAUCZYCIELE SP 26 CZYTAJĄ DZIECIOM”

• 14.12.2020 10:36
      • Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do udziału w szkolnej akcji czytelniczej pt. "Nauczyciele SP 26 czytają dzieciom." Celem tych spotkań jest rozwijanie zainteresowań oraz pasji czytelniczych wśród uczniów, ale również radość ze spotkania.

Wisława Szymborska napisała, że "czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła", proponujemy więc wspólną zabawę... Spotkania będą odbywały się codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 16.00-16.20. Będą prowadzone on-line przez platformę MS Teams w specjalnie założonym zespole o nazwie "Nauczyciele SP 26 czytają dzieciom".

• Zajęcia ruszają od wtorku 8.12.

Tematyką naszych grudniowych spotkań będą zbliżające się święta oraz zima.

Zapraszamy serdecznie.

Poniżej przedstawiamy regulamin spotkań.

REGULAMIN SPOTKAŃ CZYTELNICZYCH

,,NAUCZYCIELE SP 26 CZYTAJĄ DZIECIOM”.

1. Celem spotkań jest rozwijanie zainteresowań i pasji czytelniczych wśród uczniów.

2. Spotkania czytelnicze odbywają się codziennie w godzinach 16.00-16.20 w zespole utworzonym na MS Teams pod nazwą ,,Nauczyciele SP 26 czytają dzieciom”.

3. Chętni uczniowie mogą dołączyć do zespołu i uczestniczyć w zajęciach.

4. Wszyscy uczestnicy spotkania witają się z sobą.

5. Po przywitaniu się, wszyscy uczniowie wyciszają mikrofony, nauczyciel rozpoczyna zajęcia czytelnicze.

6. Po skończonych zajęciach, uczniowie mogą zadawać pytania dotyczące tekstu.

7. Po skończonych zajęciach uczniowie nie korzystają z czatu bez wiedzy nauczyciela.

Monika Cichoń.