• 25 listopada Dzień Pluszowego Misia

• 30.11.2020 08:41
      • W środę niestety w niewielkim gronie uczestników obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Szykowaliśmy się na to wydarzenie dużo wcześniej :) Już w poniedziałek dzieci przebywające w szkole dostały specjalnie dla nich uszyte, jednak  nie dokończone wzory Misiów. Przez te 2 dni z pomocą nauczycieli świetlicy uczniowie projektowali swoje przytulanki według własnych pomysłów. Wszystkie maskotki do końca tygodnia udekorowały tablice wystawową umieszczoną w honorowym miejscu zaraz przy głównym wejściu do szkoły.
      • W piątek każdy z uczniów mógł swojego Misia zabrać do  domu. Następnie poznaliśmy historię pluszowych misiów oraz przypomnieliśmy sobie wszystkich pluszowych celebrytów, w tym: Misia Uszatka, Koralgola, Kubusia Puchatka i innych. Mieliśmy pełne ręce roboty :) Pomiędzy lekcjami zdalnymi, a innymi obowiązkami projektowaliśmy misiowe sweterki, rozwiązywaliśmy krzyżówki oraz misiowe rebusy. Co więcej! Dzieciaki przebywające poza szkołą dzięki nauczycielom świetlicy, także pracującym w trybie zdalnym mogli podjąć się próby realizacji danych pluszowych przyjaciół. Serdecznie zapraszamy do galerii, tam np. dzielny Karol z klasy 2c i Jego praca wykonana w trybie zdalnym. Wow! Po raz kolejny okazuje się, że jak się chce- to można!

Gratulacje!

M.Wsiaki