• Półkolonie letnie 2020

•

Serdecznie zapraszamy na półkolonie, które w tym roku odbędą się w dwóch turnusach:

turnus 1 - 29 czerwca 2020-03 lipca 2020

turnus 2 - 06 lipca 2020-10 lipca 2020

• Opieka nad dziećmi prowadzona będzie w grupach do 10 osób od 8.00-16.00.
          • Dzieci podczas pókolonii będą miały zorganizowane zajęcia na terenie szkoły lub w jej pobliżu.
          • Będą to wycieczki rowerowe ( grupa rowerowa), wycieczki piesze, poszukiwanie skarbu, wycieczki przyrodnicze, gry i zabawy, zawody sportowe, konkursy, zajęcia z kodowania, zagadki, zajęcia taneczne.
          • Przewidziano powstanie grup tematycznych: rowerowa ( wymaga posiadania własnego sprawnego roweru), sportowa, taneczna, kodowania i programowania, gier terenowych i zespołowych
            i zagadek, eksperymentów.
          • Zapisy trwają od 03.czerwca 2020 do 19.czerwca 2020 w miarę posiadanych miejsc.
          • Kartę zapisu i potwierdzenie wpłaty wysyłamy mailowo na email: Sekretariat.zsp12@wroclawskaedukacja.pl

Karta_zapisu_na_polkolonie2020.pdf

Oswiadczenie_dla_Rodzica_na_polkolonie.pdf