• Szkolny Piknik Filmowy

• 14.06.2023 07:15
            • Trzeci Szkolny Piknik Filmowy przeszedł do historii. Pogoda dopisała a frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Widzieliśmy uśmiechnięte buziaki dzieci - śmiało więc twierdzimy, że wszystko dobrze się udało!
            • Stroje sportowe

• 13.04.2023 09:15
            • Zielone, profesjonalne, skrojone na miarę, sportowe stroje reprezentacyjne, trafiły do uczniów naszej szkoły. 20 takich kompletów zostało zakupionych z funduszy Rady Rodziców.
              Cieszymy się, że uczennice i uczniowie naszej szkoły, będą mogli w jednolitych strojach reprezentować szkołę w zawodach sportowych. Życzymy Wam udanych rywalizacji na arenach sportowych!
              Ogromne podziękowania dla pana Pawła Majtczaka za koordynację tematu.
            • Wózek dla Doriana

• 13.04.2023 07:48
            • Bardzo miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły w ubiegłym tygodniu odebrał specjalistyczny, dostosowany pod jego indywidualne potrzeby, wózek wraz z elektryczną dostawką.  Został on zakupiony z funduszy zebranych podczas Kiermaszu Świątecznego dla Doriana, który w grudniu został zorganizowany w naszej szkole, przez Radę Rodziców oraz nauczycieli. Przypominamy, że dzięki zaangażowaniu oraz hojności całej społeczności szkolnej została wówczas zebrana kwota 14 400,74 zł., i przekazana w całości na leczenie, rehabilitację i wózek dla Doriana. Na ręce przedstawicielki Rady Rodziców zostały złożone przez Doriana i jego mamę przepiękne podziękowania, do których my także się dołączamy. Takie akcje utwierdzają nas w przekonaniu, że razem można więcej!

Organizatorzy Kiermaszu
            • WOŚP - podsumowanie

• 03.02.2023 15:12
            • Miło nam poinformować, że podczas dwudniowego wydarzenia, w ramach 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego organizatorami była nasza szkoła, Rada Rodziców, Rada Osiedla Maślice oraz Stowarzyszenie Kolektyw Pomysłów zebrano kwotę 40310,50 zł. Na powyższą kwotę składają się:
              - 27 382 zł to kwota z Kolektywnej e-skarbonki (z czego 11 892 zł z samych licytacji na FB)
              - 1 301,50 zł to kwota z 3 puszek i e-skarbonki uzyskana w sobotę w naszej szkole
              - 7 127 zł to kwota z kolektywnych puszek z niedzielnego finału w CAL
              - 4 500 zł  to kwota z puszek uczniów i wolontariuszy ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy  FECDiE, których gościliśmy u nas podczas niedzielnego finału w CAL.
              Ach co to był za weekend....Wszystko pod hasłem Maślice grają dla WOŚP. W sobotę wiele atrakcji zapewnili nauczyciele w szkole przy ul. Suwalskiej 5, a w niedzielę finał przeniósł się do Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Suwalskiej 11, gdzie grano do późnego wieczora!
              Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia i wszystkim grającym z nami. Do zobaczenia za rok!