• Informacje dotyczące obiadów w r.szk. 2020/21

• Drodzy Rodzice klas pierwszych !!!

Bardzo ważna informacja dla Rodziców uczniów chcących korzystać ze stołówki szkolnej w ZSP 12 we Wrocławiu

Rodzic podpisując umowę o korzystaniu z obiadów w stołówce szkolnej zobowiązuje się do dokonywania wpłaty za obiady. Umowę należy przesłać drogą e-mailową w formie skanu na adres: Krystyna.Wojcik@wroclawskaedukacja.pl Uczeń otrzyma pierwszy bezpłatny breloczek do korzystania z systemu. Rodzic zobowiązuje się do dokonywania wpłaty do 30 dnia każdego  miesiąca, w systemie jemwszkole.

Kwoty odpłatności za dany miesiąc deklaruje Rodzic poprzez złożenie zamówienia w systemie.

Adres strony na którą będzie trzeba się zalogować i dokonać deklaracji:

Film z instrukcją składania zmówienia przez rodziców: https://www.youtube.com/watch?v=3tVff9VNUeU

Intendent po otrzymaniu umowy  przekaże Państwu login i hasło startowe do systemu /hasło będzie można zmienić na swoje/.

Breloczek jest jednocześnie identyfikatorem ucznia.

Przy pierwszym logowaniu proszę o wpisanie numeru z breloczka.

Uczeń musi mieć przy sobie breloczek, celem odbicia się przed wydanym posiłkiem. W razie jakichkolwiek kłopotów z zalogowaniem  proszę o kontakt z intendentem placówki, tel. 71 798-69-18 w. 105

St. Intendent ZSP-12

Informacja dla Rodziców uczniów korzystających

ze stołówki szkolnej

w nowym roku szkolnym 2020/2021

Drodzy Rodzice,

prosimy o pobranie dokumentu umowy o korzystanie ze stołówki szkolnej (na dole strony), na nowy rok szkolny 2020/2021. Umowę należy wypełnić i przesłać drogą e-mailową w formie skanu na adres: Krystyna.Wojcik@wroclawskaedukacja.pl

W przypadku braku możliwości proszę złożyć umowę w formie papierowej do skrzynki podawczej na portierni szkoły  do dnia 4 września 2020 r.

ZAPISY DO 4 WRZEŚNIA 2020 r.

Obiady szkolne będą wydawane od  poniedziałku 7 września 2020r.

Starszy Intendent ZSP-12

Pliki do pobrania:

Umowa obiady 2020/2021

Rezygnacja z obiadów 2020/21

Regulamin stołówki 2020/21

Procedura przygotowania i wydawania posiłków