• Poprzez Niepodległą - Ogólnopolski projekt eTwinning

• 12.11.2018 18:41
      • Projekt, w którym uczestniczy klasa 3b (oddział gimnazjalny) trwa od początku września.

• Jego głównymi założeniami są: zdobycie wiedzy na temat niepodległości Polski, poznanie drogi  Polaków do niepodległości, jak również zwiększenie kompetencji informatycznych uczniów. Po wzięciu udziału w konkursie na stworzenie logo projektu, stworzeniu wspólnego poradnika „Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci” oraz przygotowaniu wirtualnego spaceru po Wrocławiu wysłaliśmy w poniedziałek kartki z okazji  Dnia Niepodległości do dwóch szkół: w Dmosinie i Iławie.  Najbliższe zadanie dotyczyć będzie stworzenia kalendarium związanego z drogą Polski do odzyskania niepodległości- materiału, który będzie służył zarówno uczniom, jak i nauczycielom.

Malwina Kordus