• Zdrowo - Kolorowo

• 14.06.2018 09:27
      • Klasa 3a bierze udział w konkursie w SP nr 6
      • Dnia 07.06.2018 sześcioro uczniów z klasy 3a brało udział w międzyszkolnej zabawie kulinarnej w ramach konkursu pod hasłem: "Zdrowo - Kolorowo", zorganizowanym w Szkole Podstawowej Nr 6 we Wrocławiu. Zadaniem uczestników było przygotowanie smacznej, kolorowej i zdrowej zarówno przekąski, jak i deseru w ciągu 2 godzin. W konkursie reprezentacja naszej szkoły odniosła znaczące sukcesy. Zdobyliśmy III i IV miejsce. Jury, składające się z profesjonalnych kucharzy, oceniało smak, prezentację potrawy, strój kuchenny oraz przygotowanie. Poziom był bardzo wysoki. Pod koniec konkursu każdy mógł spróbować potraw innych uczestników, wymienić się przepisami, doświadczeniami, wrażeniami. Wszystkie potrawy były przepyszne. Jeszcze raz przekonaliśmy się, że można jeść i smacznie, i zdrowo, i kolorowo! :) Gratulujemy naszym zdolnym uczniom i życzymy dalszych osiągnięć!

Marta Lushchay